Limited Edition

Chuao 50g

Chuao 50g

Do venezuelské vesničky Chuao nevede silnice. Dostanete se sem pouze po moři nebo přes hustý tropický prales. I proto se zde dodnes pěstuje unikátní kakao cenné odrůdy Criollo. Společnost, která řídí vše na plantážích i při následném zpracování po sklizni, vedou ženy. Na jedinečné chuti kakaa z Chuaa se podepisuje  i způsob, jakým zde zavlažují plantáže: dvakrát do roka na ně odkloní tok řeky, která s sebou přinese minerály, jenž se ke kakaovníkům běžně nedostanou. Razítko se jménem Chuao má dnes podobu ochranné známky, čemuž odpovídá i velmi vysoká cena místního kakaa. Při roční produkci pouhých 20 tun není divu. Chutnejte a užívejte!

Bars

Mini bars

Bags

Cocoa beans 130g

Cocoa beans 130g

Roasted cocoa beans   

Cocoa powder 130g

Cocoa powder 130g

Non alcalized organic cocoa powder.  

Hot chocolate 130g

Hot chocolate 130g

Směs na přípravu horkého nápoje. V 1dcl mléka rozmícháte 4 lžičky směsi. Za stálého míchání metlou necháte svařit a mícháte, dokud se kousky čokolády zcela nerozpustí a nápoj nezhoustne. Můžete dosladit, ozdobit šlehačkou, mléčnou pěnou, popř. dochutit kořením (chilli, skořice). Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Cocoa beans in chocolate 130g

Cocoa beans in chocolate 130g

Roasted cocoa beans. Beans are coated in dark 63% chocolate. Store at cool dry place.

Coffee beans in chocolate 130g

Coffee beans in chocolate 130g

Roaseted coffee beans coated in our dark 63% chocolate.

Hazelnuts in chocolate 130g

Hazelnuts in chocolate 130g

Roasted hazelnuts coated in our dark 63% chocolate.

Almonds in chocolate 130g

Almonds in chocolate 130g

Roasted almonds coated in our dark 63% chocolate.

Others

Créma 75g

Créma 75g

Smooth and tasty chocolate spred. 65% nuts and our great chocolate. New recipe! We find hazelnuts from Piemont Italy. Best hazelnuts quality, certificated P.G.I. We have new almonds from Spain. Changes tooks taste higher. 

Google+